32

Sesli Chat SystemAgent

Sesli Chat SystemAgent

Arkadaşlar bildiğimiz gibi sesli chat Skypechat odalarında sesli chat systemagent Olarak adlandırılan yeni bir yetki sesli chat kullanıcılarına verilmektedir.staff 3 olarak hizmet veren bu yetkimiz site içerisinde elbetteki çok üstün özelliklere sahiptir her sitede olması gereken ve bulunması gereken bir yetkidir.

Sesli Chat SystemAgent Yetkisi admin de olmayan ve ücretle alınan bir yetkidir. Site içerisinde bulunan yönetim ve site sahibi başta olmak üzere bir çok arkadaşımız da olması gereken ve gerek duyulan bir konudur.Elbetteki büyük olarak site kullanıcısı yüksek olan sitelerde daha çok ihtiyaç duyulan bir yetkidir. Bu yetkimizi almak isteyen kullanıcılar dilerse kendileri de alabiliyorlar ve kesinlikle site sahibi ve panelci ile alakası olmayan bir etkidir.

Staff 3 olarak ve Rootun daha geliştirilmiş bir sistemdir. Bu nedenle site içerisinde bulunan almak isteyen kişiler elbetteki site sahibi ile konuşarak Site sahibi onayı ile alabilirler.Özellikle site saldırı ve zor anlarda çok işe yarayan bir konudur. Tabii ki bunun kötü yanları da bulunmaktadır. Bunlardan misal vermek gerekirse site içerisinde bulunan arkadaşlarımıza bazılarına verdiğimiz zaman alınan ve kırılan arkadaşlarımız da bulunmaktadır.

Ancak dediğimiz gibi bunun admin de olmayan Bir yetki olduğu için her istediğimiz kişilere veremiyoruz ancak almak isteyen arkadaşlarımız ve dostlarımıza saygı duyuyoruz ve yardımcı oluyoruz. Dileriz ki sitemiz daha güzel ve hareketli olduğu zaman tüm yönetici arkadaşlarım ve dostlarıma staff 3 yetkisini kendim zevkle takdim ederim.

Ancak site kullanıcısı çok az ve gerek duyulmayan siteler için çok ağır ve önemsiz bir yetki olarak görmekteyiz.

 Site içerisindeki her bir arkadaşım ve dostum benim için her biri kendi nefsimden daha üstün ve kıymetlidir.
Çünkü site içerisindeki dostluk arkadaşlık kalite seviye oluşturan tüm sesliye ailesi ekibine gönül veren dostlarıma sonsuz teşekkür ederim. KaaN,,

sesli chat systemagent

          sesli chat systemagent

165 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir