49

Sesli chat Galatasaraylı taraftara çağrı

Sesli chat Galatasaraylı taraftara çağrı

Galatasaraylı taraftarlar oraya sesli chat siteleri’nde takılan Galatasaraylı taraftarlar Galatasaray’a gönül veren insanlar koyu fanatik Galatasaraylı gençler sesimizi duyan tüm Galatasaraylı arkadaşların dikkatine Galatsaray nereye gidiyor? Galatasaraylı taraftarlar bu gidişata dur demek zorunda sesimizi duyan tüm Galatasaraylı arkadaşlarımızdan Galatasaray nereye gidiyor? Galatasaraylı taraftarlar bu gidişata dur demek zorunda sesimizi duyan tüm Galatasaraylı arkadaşlarımızdan bizlere destek vermelerini bekliyoruz.

Merhaba arkadaşlar bizler sesli chat sesli sohbet sitelerinde takılan Galatasaray’a gönül vermiş tam bir Galatasaray aşığı koyu fanatik Galatasaraylı taraftarlar olarak Bir araya gelerek böyle bir makale yazarak tüm Galatasaraylı arkadaşlarımıza seslenmek istiyoruz.

Arkadaşlar Galatasaray tarihinde yaklaşık 1989 yılından beri Galatasaray’ın tüm maçlarını izlemiş olarak Sayısız maçlara katılmış Gaziantepli bir vatandaş olarak Suudi Arabistan da ikamed etmekteyim. Kendim belki de İstanbul’da ali Sami Yen Stadı’nda sayısız maçlara gitmiş Galatasaray’a destek vermiş bir koyu Galatasaraylı olarak sıradan bir vatandaşım. Yaklaşık 28 senedir Galatasaray’ın kadrosuna yönetimine futbolcularına yakın takip ederek gerek Google üzerinden Facebook gibi sosyal medya üzerinden yakından takip etmekteyim. Ancak üzülerek ve yıkılarak kahrolarak maalesef gördüğümüz ve geldiğimiz şu noktada Galatasaray’ın kendim belkide 28 senedir en kötü dönemini yaşadığına şahit oluyorum. Çok kez şampiyon olamadık çok maçta mağlup olarak yenilgiye uğradık
hiçbir şekilde bu kadar kara bulutlar üzerimizde dolaşıp günlerce Galatasaray’ın maçını dahi biz demeyecek kadar ilk defa Galatasaray’dan oynadığı futboldan yönetimden a’dan z’ye Galatasaray’ın Spor kulübünden nefret edecek hale geldim.

Futbolcular kendi aralarında haklı olabilirler yönetim kendi açısından haklı olabilir Galatsaray tüm camiası haklı olabilirler ancak üzülerek ve kızarak söylemeliyim ki hiçbir Galatasaray kulübüne takımına gönül veren bir vatandaş bırak yönetim kuruluna bu kadar kötü Bir gidişata sessiz kalarak sadece televizyonlara gazetelere raportaj vererek şöyle ya da böyle demekle Galatasaray takımı bu kadar kötü bir sezon geçirirken sessiz kalan tüm Galatasaray camiasına şiddetle kınıyorum.

Galatasaray yönetimi içerisinde bulunan söz sahibi olan onlarca üst yönetim kişiler bir araya gelerek bu kadar uzun süre öyle bir kötü duruma sessiz kalarak Galatasaray’a ne kadar yürekten bağlı olduklarını maalesef kötü bir şekilde göstermiş oldular.Galatasaray başkanı sayın dursun Özbek abimize şunu sormak istiyorum bir yorumunda şöyle Bir şey diyor 25 futbolcu gönderirim bu teknik direktörünü göndermem diyor. Peki önceki teknik direktörü hocalarımızı seçerken siz futbolculara sorarak mı seçtiniz? Gönderirken futbolcuların istekleri üzerine mi gönderiyorsunuz? Neden şimdi 25 futbolcuyu gönderirim de onu göndermem diye biliyorsunuz anlamadım gitti.

Tüm Galatsaraylılara Çağrı

Arkadaşlar bugüne kadar bir Galatasaraylı olarak elimden geldiği kadar her şekilde destek olarak yürekten Galatsaray’ın yanında bulundum elbetteki ondan sonrada yüreyim ve kalbim her zaman Galatsaray’ın yanında olacaktır. Ancak ben bir Galatasaraylı olarak bu yapılan ve Galatasaray’ın bu kadar kötü bir tablo sergilemesine seyirci olmak istemiyorum ve 30 sene sonunda tepkimi buradan tüm Galatasaraylı arkadaşlara tepkimi üzüntümü belirterek diyorum ki bizim sesimize kulak vermeyen Galatasaray camiasına tepkimizi Galatasarayın maçlarını izlemeyerek herhangi bir Galatasaray ürünü almayarak kısa da olsa Galatasaray kendi içerisindeki sorunu çözüp taraftarların yüzünü güldürüp bizleri özlediğimiz görmek istediğimiz Galatasaray’ımızı getirene kadar Bu şekilde tepki göstermek istiyorum. Tüm Galatasaray’a gönül veren arkadaşlarımdan bu makaleme ve düşüncelerime destek vermelerini bekliyorum.

galatasaray-taraftarı sesliye sesli chat

          galatasaray-taraftarı sesliye sesli chat

773 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir