55

Esesli Girisleri Esesli Kimdir

Esesli Girisleri Esesli Kimdir

Arkadaşlar esesli sesli chat siteleri arasında oldukça duyulan geniş bir kullanıcıya sahip olan geçmişe dair çok çok güzel ortamlar kuran sağlayan ismine sesli chat sesli sohbet sitelerinde duyuran zaman zaman site içerisindeki kullanıcı sayısı çok yüksek rakamlara çıkan site uzun zamandır kapalı Ve neredeyse Girişleri bitmiş Hale gelmiştir.

Esesli Şimdilerde el değişerek yeniden eski günlerine aramakta olan yepyeni bir sayfa açarak kaldığı yerden devam etmek istiyor. Sesli chat sitelerinde eskiye nazaran oldukça her geçen gün maalesef kullanıcı azalmaktadır. Bu bakımdan neredeyse tüm sesli chat siteleri kullanıcı sayısı bulmakta zorlanmaktadır. Google üzerinde geniş bir reklama sahip olan Twitter Facebook Instagram gibi geniş çevresi olan siteler ayakta kalmayı başarmıştır. Sesli chat sesli sohbet siteleri arasında bulunan binlerce site içerisinde belki de on tane seviyeli kaliteli sohbet edebilecek Çok nadir site kalmıştır.

Biz de sesli kur ailesi olarak yaklaşık uzun yıllara dayanan site geçmişimizle aradığınızdan daha fazlasını sizlere sunmaya çalışan teknik admin ekibimizle sizlere sesli kur adresine bekliyoruz türkiye’nin hızla yükselmekte olan sesli chat sesli sohbet sitelerini eskimeyen sesli kur Sitesine bekliyoruz. Sitemiz kesinlikle ücretsiz ve tamamen bedavadır. Yetki alımı başlamıştır bu fırsatı kaçırmayın.

esesli seslikur sesli chat sesli sohbet

esesli seslikur sesli chat sesli sohbet

126 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir